Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Te restaurant Bella Vue , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Ndryshuar me 10.10.2019
Është shikuar 126 herë
 

Leshohet kat shtepie me qira ne Emshir, te restaurant Bella Vue


shtepia eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon
-Kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo


Cmimi 150€
E-2914

Tel.viber
+38343717748
+38343717747


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook
"Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)