Banesë me qira
500.00 €

  • Adresa: Emshir , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Ndryshuar me 02.12.2019
Është shikuar 48 herë
 

Leshohet banese e re me qira, ne lagjen Emshir, te Kompleksi Dardha, afer Hotel Nartel. Banesa eshte komplet e mobiluar, moderne, ka parking te privat dhe sistem te sigurise, dhe ka nje siperfaq prej: 100m2.

Renditja:
Sallon me kuzhine * 2 dhoma gjumi * banjo * ballkon * korridor.
Çmimi: 500 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+ 383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)