Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 17.01.2020
Ndryshuar me 27.01.2020
Është shikuar 141 herë
 

Ofrohet për qira banesë 50m² në lagjen Kalabria (Emshir) në afërsi të Maxi 4 dhe EuroPrinty

50m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa është në katin e tretë (3) të banimit, hapësira prej 50m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon. Posedon ngrohje qendrore nga Termokos!

Çmimi: 200€

Për informacione shtesë dhe oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:

049 705 904 / 044 705 904

primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #kalabri #emshir

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)