Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • Emshir, prane UBT-se, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 24.01.2020
Është shikuar 115 herë
 

Banese me qera ne Lagjen Kalabria ( Emshir ) prane UBT-se #1618

Banesa ndodhet ne katin III

Siperfaqja e baneses eshte 52m2

Qmimi i Baneses eshte: Muaj ( 250 ) euro.

Banesa ka kete renditje:

- 1 sallon me kuzhine,
- 1 Dhome gjumi,
- 1 banjo,
- ballkon,
- nxemje qendrore me termokos,
- lift funksional,

Per cdo informat shtese, na kontaktoni:
045319625
recagency.ks@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)

-->