Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • Emshir, prane UBT-se, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 29.06.2020
Është shikuar 60 herë
 

Banese me qera ne Lagjen Kalabria ( Emshir ), banesat e EXDC, prane UBT-se #1871

Banesa ndodhet ne katin IV

Siperfaqja e baneses eshte 58m2

Qmimi i Baneses eshte: Muaj ( 250 ) euro.

Banesa ka kete renditje:

- 1 Sallon me kuzhine,

- 1 dhome gjumi,

- Ballkon,

- nxemje qendrore me termokos,

- lift,

Per cdo informat shtese, na kontaktoni:

045319625

recagency.ks@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)

-->