Banesë me qira
220.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 140 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 100m² në lagjen Kalabria/Emshir

Banesa është në katin e parë (1) të banimit, hapësira prej 100m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.

Çmimi: 220€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qira #kalabri #emshir

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)