Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Afër UBT-s, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 15.09.2020
Është shikuar 250 herë
 

me 60m2 kati 5, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️1 dhomë e gjumit,
▪️banjo dhe
▪️1 ballkon.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)