Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Prishtina Stars, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 25.11.2020
Është shikuar 273 herë
 


Leshohet banese me qira ne Emshir,66m2
Banesa ka kete renditje:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)