Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • Kulla 1 , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 26 herë
 

Banes me qira ne Emshir te kulla 1 afer rrethit.

| Sallon me kuzhin | Dhoma gjumi x2 | Kati 2 | Lift | TERMOKOS |

Qmimi: 250euro
Per me shume info: +383 44 456 187 | Viber dhe WhatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)

-->