Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Banesa me qira ne Kodren e Trimave, Kodra e Trimave, Prishtinë
Publikuar me 09.10.2019
Ndryshuar me 29.10.2019
Është shikuar 300 herë
 

Banesa me qira ne Kodren e Trimave, tek policia nr 3.
me 65m2 ne katin e 3, hyrje e veqant, me kushte shume te mira banimi eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine
-dhoma e fjetjes,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: Facebook: https://www.facebook.com/monopolks/
--- ose -- http://www.merrmeqira.com/user/items --- si dhe ---ne merrjep.com sheno 044 924 900……

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
044 924 900 + viber
043 991 996 + viber

e-mail: monopolks@hotmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kodra e Trimave