Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Sholla Teknike, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 25.04.2018
Është shikuar 131 herë
 

Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje Kolovicë(Shkolla Teknike) kati I parë(I),sipërfaqja 40m2
Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon me kuzhin dhe banjo
Çmimi:200€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica