Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Te Shkolla Teknike, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 03.08.2018
Ndryshuar me 14.05.2019
Është shikuar 96 herë
 

Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Te Shkolla Teknike,kati:I tretë(III),sipërfaqja:87m2.
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,banjo dhe ballkon.
Çmimi:250€ (I diskutueshëm)
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica