Banesë me qira
150.00 €

  • Adresa: , Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 31.01.2019
Është shikuar 509 herë
 

Leshohet Garsonjere me qira ne Kolovice, te market bosi. Banesa ka 43 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te. Banesa ka ballkon dhe kuzhine.

Qmimi: 150 Euro
A536

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica