Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Banesë me qira tek shkolla teknike , Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 23.09.2019
Ndryshuar me 09.11.2019
Është shikuar 137 herë
 

Banesë me qira tek shkolla teknike rr"Haxhi Zeka"afer toni market, me 90m2 kati 2, eshte me kushte të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2dhoma gjumi,
-shpajz,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: Facebook: https://www.facebook.com/monopolks/
--- si dhe-- http://www.merrmeqira.com/index.php…

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00
tel:
044 924 900 + viber
043 991 996 + viber

e-mail: monopolks@hotmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica