Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: , Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 27.10.2017
Është shikuar 94 herë
 

Banesa eshte e mobiluar, ka dy dhoma gjumi , sallon se bashku me kuzhin, banjo dhe koridor.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica