Banesë me qira
150.00 €

  • Adresa: Te market Bossi kolovic, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 05.01.2018
Ndryshuar me 21.03.2018
Është shikuar 637 herë
 

ofroj banes me qira banesa eshte katin e 3t dhe ka ni dhom me kuzhin te perbashket Si Garsonere,banjo,teras.Qmimi i fundit 150€ plus shoenzimet tjera jane te qiramarsit,prefertohet naj qift.per me shume na kontaktoni Viber +37745644680.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica