Dhomë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: Rr. Hoxh Kadri Prishtina, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 28.05.2019
Është shikuar 249 herë
 

Kerkojme 1-2 Cimere ( femra ). Banesa eshte moderne, posedon 2 Dhoma gjumi, Sallon dhe kuzhine ndamas, Banjo me maqine te rrobave. Te interesuarit le te kontaktojne ne nr te Telefonit.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica