Lokal me qira
250.00 €

  • Adresa: perballe Ambulances, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 29.01.2018
Ndryshuar me 02.02.2018
Është shikuar 95 herë
 

Jepet me qira lokali 65m2 ne rrugen Xhemajl Ibishi, perballe Ambulances. Lokali eshte me dy hyrje te veqanta dhe mund te ndahen dy lokale, ka dy banjo. Eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme, barnatore, laborator etj.
Qmimi eshte 250 euro, diskutohet.

Agjensioni Dion
(+377 ) 044 293 881 (viber)
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica