Objekt me qira
500.00 €

  • Adresa: Kolovice, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 13.03.2019
Ndryshuar me 17.03.2019
Është shikuar 74 herë
 

Ofrohet PËR QIRA Ferma Kolovic me gjitha kushtet e punes , me makineri dhe hapesir te mjaftushme me kapacitet deri ne 4000 pula dhe tok perreth afer 2 hektar , ferma gjindet 2.4 kilometra larg Sheshit te Prishtines


Çmimi 500 €/muaj

Për më shumë informata:
✆ 044 358 100 / 049 358 100
✉ agjensionswiss@gmail.com
cjlulssm

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica