Shtëpi me qira
200.00 €

  • Adresa: Te shkolla Teknike, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 24.04.2018
Është shikuar 303 herë
 

Lëshohet kati I shtëpis me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:afër shkolles Teknike,kati:I dytë(II)sipërfaqja:60m²
Shtëpia posedon:një dhomë e gjumi,sallon,kuzhinë,koridor dhe banjo.Shtëpia ka hyrje të veqant
Çmimi:200€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica