Shtëpi me qira
100.00 €

  • Adresa: Aafer Bini Market, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Është shikuar 805 herë
 

Lëshohet me qira kati i shtepisë ne lagjen Kolovica, afer Bini Market. Shtepia gjendet ne lagje te qetë dhe eshte komplet e mobiluar.

Posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Një dhomë gjumi
- Banjo, koridor

Çmimi: 100 Euro

Tel. ☎

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica