Shtëpia në shitje
Me marrëveshje

  • Adresa: Nikollë Ivanaj, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 30.08.2019
Është shikuar 153 herë
 

Shitet shtëpia në rr.Nikollë Ivanaj, rruga për Kolovicë, Prishtinë.
Shtëpia me sipërfaqe 165 m² është dy katëshe dhe posedon 1 ari e gjysmë oborr.

Ka këtë renditje:

• Sallon me kuzhinë
• 4 dhoma gjumi
• 2 banjo
• Ballkon

Çmimi: 120.000€
(bën ndërrim me: banesë, shtëpi, truall)

Tel: 044 260 024
Tel: 044 300 089
Email:info@vrestate.info

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica