Trualli në shitje
6500.00 €

  • Adresa: Kolovicë, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 17.01.2019
Është shikuar 121 herë
 

Shes 1 Hektar e 15 ari tokë në Kolovicë-Prishtinë.
60 ari janë shumë të përshtatshëm për restaurant, apo sallë dasmash, ka pamje të bukur nga qyteti, ka hapësir të mjaftueshme për parking.
Është 2.5km larg nga qendra e qytetit.
Ndërsa 55 ari është i përshtatshëm për vikendica, apo për motele, ka pamje nga pishat e qytetit, me gjelbrim të bukur.
Shpejt do të realizohet unaza e qytetit, e cila e prekë këtë parcel, dhe rruga ekzistuese e këtyre percelave do të lidhet në këtë unaz.
Dy parcelat janë afër njëra-tjetres.
Për të interesuarit mund t'ja bashkangjes edhe 1 Hektar, dhe në total 2 Hektar e 15 ari që paraqitet nevoja i jep me qira në afat 20 vjeqar me mundësi vazhdimi.
Dokumentacioni është në rregull.
Çmimi për ari 6500€.

Për më shumë informacione na kontaktoni në nr e tel:+38344898661

Po ashtu për më shumë oferta na vizitoni në faqen tonë ne Facebook. AM-real-estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica