Trualli në shitje
Me marrëveshje

  • Adresa: Rruga Fuad Dibra, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 14.08.2019
Është shikuar 81 herë
 

Shitet trolli 6 ari e gjysem,shpia,kati i pare i pa perfundum,rruga Fuad Dibra(te ujsjellsi i vjeter),shtepia ka rrymen,kanalizimin,ujin dhe eshte afer rruges kryesore,te gjitha dokumentet per shtepine dhe pronen jane ne rregull,çmimi sipas marrveshjes mirpo bejme nderrime edhe me banese.Te interesuarit mund te lajmrohen duke shkruar privat ose ne nr.personal 044 459 493.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica