Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Trualli në shitje
Me marrëveshje

  • Tokë në shitje në Kolovicë, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 16.01.2021
Është shikuar 14 herë
 

▪️Në rrugë të Kolovicës, janë 4.05 ari.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica

-->