Banesa në shitje
900.00 €

  • Adresa: Rruga b , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 17.05.2019
Është shikuar 24 herë
 

Shiten dy banesa ne Rrugen B, njera gjendet ne katin e 4-te dhe tjetra ne katin e 5-te, kane siperfaqe 62m2.

Banesat kane kane kete renditje:
* Sallon me kuzhine
* Dhome gjumi
* Banjo
* Ballkon
* Korridor
Qmimi: 900 € per m2.

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit