Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Adresa: Banesë ne shitje ne Lagjen e Spitalit , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2020
Është shikuar 41 herë
 

Pozhegu brothers, me 75m2 kati 8 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë te gjumit,
▪️2 banjo
▪️ballkon
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit