Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Rruga C, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 20.11.2020
Është shikuar 47 herë
 

Banese ne Shitje ne Rrugen C
109m2
Banesa ka kete renditje:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
-2 banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 799€/m2
Banesa eshte duke u ndertuar nga investitori VG Construction. Gjindet ne kendin ndermjet Rruges C apo Enver Maloku dhe Muharrem Fejza (perballe Viva Fresh store te banesat e Kawa Group).

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit