Banesë me qira
290.00 €

  • Rruga Muharrem Fejza te Super Viva, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 13.05.2022
Është shikuar 8 herë
 

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (rruga Muharrem Fejza, te Supër Viva) me sipërfaqe 80m2, kati 2-të.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhoma gjumi,
Banjo
Ballkon dhe korridor

Komplet e mobiluar. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor. Me lift.
Leshohet vetem per afat gjat

Çmimi: 290€. I negocjushem.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit