Banesë me qira
250.00 €

  • , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 01.07.2022
Është shikuar 3 herë
 

Banesë me qira në lagjen e Spitalit,me rrugen Teodor Muzaku.
Banesa gjindet mbrapa banesave te Chelsea Point, eshte ndertim i Pozhegu Brothers.Banesa eshte e mobiluar ne tersi.Leshohet vetem per familjar (qift, qift me nje femije 2 shoqe ) dhe me kontrate se paku 1 vjecare.

Sipërfaqe:60 m2,kati i 4 lift funksional,parking rrugor te mjaftueshem
Çmimi i qirasë:250
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦1Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit