Banesë me qira
400.00 €

  • lagjia e spitalit, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 01.07.2022
Është shikuar 3 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën e Spitalit

– ID: 533
– Lokacioni: Prishtine, Rr. Muharrem Fejza afer Resturant Loriano
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 3+1
– Banjo: 2
– Kati: 1
– Ballkon: 1
– Cmimi: 400 €

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qera në lagjën e Spitalit e cila posedon 127m2 shume afer rruges B me saktesishte ne objektin e Resturant Loriano eshte me nje pozicion shume te kerkuar per banim me te gjitha elementet e reja dhe funksionale dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari tre dhoma gjumi, dy banjo, ballkonë, koridor,lavanderi, garazh.Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Gjithashtu ne cmim perfshihet edhe Garazha!
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit