Banesë me qira
400.00 €

  • , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 01.07.2022
Është shikuar 2 herë
 

Banesë moderne me qira në lagjen Mati 1,ne rrugen Muharrem Fejza.kompleksi Cima ConstructionBanesa eshte super e mobiluar ne teresi. Lift funksional.
Kati:1
Sipërfaqe:117m2
Çmimi i qirasë:400,plus depozita e obliguar
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦3Dhomë gjumi
♦Banjo dhe wc
♦Ballkon
♦Korridor
♦Depo dhe garazh
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+38344 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit