Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 15.04.2019
Është shikuar 38 herë
 

Lëshoj banesen me qera lagjja e spitalit te eulexi,kompleksi vllezerit asllani,banesa gjendet ne katin e dyte eshte e mobiluar me mobilje te reja, banesa ka nje dhome gjumi,dhome pritje me kuzhine,shpajz,ballkon dhe toalet.Cmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit