Banesë me qira
230.00 €

  • Adresa: , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 70 herë
 

Leshohet me qera banesa ne lagjen e spitalit tek banesat e avni gjakoves afer Eulexit , banesa poseon sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo ballkon dhe koridor.çmimi 230 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit