Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Vellezerit Asllani, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 14.06.2019
Është shikuar 169 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Lagjen e Spitalit afer Eulexit me siperfaqe prej 72m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon me Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon


Qmimi: 250€
Kodi: G-531
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit