Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2019
Është shikuar 60 herë
 

Banesat gjenden në lagjen e spitalit afër EULEX-it,kompleksi Vllezerit Asllani. Janë të madhësisë së ndryshme 60m2 (1 dhomë gjumi) , 80 m2 (2 dhoma gjumi) dhe 100 m2 (3 dhoma gjumi). BANESAT JANË TË PA MOBILUARA. Kemi prej katit te parë (1) deri në katin e shtatë (7). Qmimi i qërasë nga 250 deri në 280 euro, varësisht prej katit dhe madhësisë së banesës.

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit