Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Lagje te Spitalit , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 09.08.2019
Ndryshuar me 09.08.2019
Është shikuar 148 herë
 

Ofrohet banese e qira ne Lagjen e Spitalit, rruga: Muharrem Fejza, eshte ndertim i ri, e pamobiluar, 83m2.

Banesa posedon:
* Sallon me kuzhine
* 2 Dhoma gjumi
* Banjo
* Ballkon
* Korridor
Qmimi: 250 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit