Banesë me qira
280.00 €

  • Adresa: Rruga B Kawa Group, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 12.08.2019
Ndryshuar me 12.08.2019
Është shikuar 180 herë
 

Leshohet banesa me qira te Mati 1, afer Super Vives, rruga Kerem Levton. Banesa ka 76 m2 dhe gjendet ne katin e 7-te me lift.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor
046 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit