Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
150.00 €

  • Adresa: Te ish barakat e Ramiz Sadikut , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 22.08.2019
Është shikuar 1105 herë
 

Leshohet kat shtepie me qira ne Lagjen e Spitalit, te ish barakat e Ramiz Sadikut

Kati 1
Siperfaqja-47m2

Kati eshte i mobiluar dhe ka kete renditje

-Sallon me kuzhine
-1 dhome gjumi
-Banjo


Cmimi 150€
E-2667

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit