Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 22.08.2019
Është shikuar 31 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Spitalit afer Eulexit. Banesa ka 118 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te.
Rekomandohet per familjare ose studente te mjeksise.

Posedon:

3 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 350 Euro
Qmimi: 350 Euro per kontrate 1 vjeqare
B300

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit