Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: Lagje te Spitalit , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 200 herë
 

Ofrohet banese me qira ne Lagjen e spitalit, eshte komplet e mobiluar, 130m2.

Banesa posedon:
Sallon me kuzhine / 3 Dhoma gjumi / 2 Banjo / 2 Ballkona / Korridor / 1 garazhe
Qmimi: 400 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
049 124 677
WhatsApp & Viber
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit