Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: Rruga B, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2020
Është shikuar 40 herë
 

Ofrohet banese me qira ne Rrugen B, kompleksi Royal, eshte super e mobiluar, afer Viva Freshi, banesa ka dhe garazh, 80m2
Banesa posedon:
2 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Çmimi: 400 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin:
045 190 019
WhatsApp & Viber:
+383 145 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit