Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Rruga B, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 10.02.2020
Ndryshuar me 04.03.2020
Është shikuar 27 herë
 

Super banes me qera ne Lagjen e Spitalit afer vives , Banesat me tulla te kuqe

►Kodi : LS21

►Renditja : Sallon , kuzhine , dhome gjumi , dhome dite, banjo , koridor, kati 1 hymja 3, banesa eshte e mobiluar teresisht me mobilje te reja , siguri maksimale . Banesa Lirohet me 02.03.2020 dhe jepet vetem per Nderkombetar

►Siperfaqja : 85m2

►Qmimi : 450€ + depozit, Çmimi pak i diskutushem

► Kontakt :

+383 49 117 118

+383 44 117 118

+383 48 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

agjensionidemiri@gmail.com

https://www.facebook.com/demirirealestate/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit