Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Afer shkolles Pavarsia, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2020
Është shikuar 150 herë
 

Leshohet banesa (65m2) me qera ne Lagjen e Spitalit
Afer shkolles Pavarsia

Kati 4 me lift

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
- Dhome dite me Kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon

Cmimi 200€
No.A72

Tel.Viber.Whatsapp

+383 43 866 877
+383 49 466 866

Per ofertat tona tjera na vizitoni ne faqen tone ne FB:
"Agjensioni per Patundshmeri MANI"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit