Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Rruga B, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 13.02.2020
Ndryshuar me 13.02.2020
Është shikuar 39 herë
 

Leshohet banese me qira te Rruga B, te Kawa Group. Banesa eshte komplet e mobiluar , eshte shume e pershtatshme per banim, gjendet ne katin e 1-are, 80m2.

Renditja:
Sallon me kuzhine / 2 dhoma gjumi / 2 ballkona/ banjo / Depo.
Çmimi: 350 € me garazhe

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit