Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 25 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 92m² në lagjen Prishtina e Re, rruga Holger Petersen

Banesa posedon hapësirë prej 92m² dhe është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë dhe ballkon, dy dhoma gjumi, banjo dhe depo.

Çmimi: 250€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #lagja_spitalit #prishtina_e_re #holger_petersen #rruga_A

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit