Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Banesë me qira në Lagjen e Spitalit, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 24.09.2020
Është shikuar 227 herë
 

▪️banesat e Britania H, ne rrugen Muharrem Fejza me 80m2, kati 7, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë te gjumit,
▪️banjo dhe
▪️1 ballkon
+garazha per veture

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit