Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Banesë me qira ne Lagjen e Spitalit, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 24.09.2020
Është shikuar 23 herë
 

Rr. Muharrem Fejza, afer super vives, me 90m2, kati 7 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi eshte e mobiluar ne teresi me mobilje te reja, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë e gjumit
▪️banjo
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit