Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Banesë me qira ne Lagjen e Spitalit, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 24.09.2020
Ndryshuar me 28.09.2020
Është shikuar 234 herë
 

▪️Perballe Berisha group, me 63m2, kati 6 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi eshte e mobiluar ne teresi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhomë e gjumit
▪️banjo
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit