Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Lagje te Spitalit, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 19.11.2020
Është shikuar 85 herë
 

Super Banesë me qira në lagjen e Spitalit rruga:
" Muharrem Fejza ". Ka një pamje shumë të bukur të qytetit, e shfaqur gjatë gjithë ditës ndaj ndricimit natyral dhe është e pa penguar nga ndonjë objekt tjetër. është e mobiluar në tërësi me të gjitha elementet e nevojshme, te gjitha jane mobile te reja, dizajn modern, kualitet i larte.
Sipërfaqe: 70m2
Çmimi I qirasë: 300 €
Renditja:
◘Sallon me kuzhinë
◘Dhomë gjumi
◘Banjo
◘Ballkon
◘Korridor

Per me shume informata rrethe kesaj banese mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit